جست‌و‌جو

شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس

تجهیزات ™Cisco

cisco_banner_w642h179

تجهیزات فعال سیسکو انواع سوییچ های لایه های دو و سه ، انواع روتر و Firewall به عنوان حرفه ای ترین تجهیزات شبکه در سراسر دنیا به شمار می آیند.
شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس می کوشد به عنوان نماینده فروش محصولات سیسکو این تجهیزات را با کمترین قیمت ممکن و در کوتاهترین ترین زمان در دسترس همکاران و مصرف کنندگان محترم قرار دهد.

ردیف

نام کالا

شرح کالا

توضیحات

۱

CISCO 878-k9

GSHDSL Security Router

Full Pack

2

CISCO 1841

Modular Router w/2xFE, 2 WAN slots, 32 FL/128 DR

Full Pack

3

CISCO 2801

2801w/AC PWR,2FE,4slots(2HWIC),2PVDM,@AIM,IP BASE,64F/128D

Full Pack

4

CISCO 2811

2811w/AC PWR,2FE,4HWICs,2PVDMs,1NME,2AIMS,IP BASE,64F/256D

Full Pack

5

CISCO 2821

2821w/AC PWR,2GE,4HWICs,3PVDM,1NME-X,2AIMS,IP BASE,64F/256D

Full Pack

6

CISCO 3825

3825w/AC PWR,2GE,1SFP,2NME,4HWIC,IP BASE,64F/256D

Full Pack

7

CISCO 3845

3845w/AC PWR,2GE,1SFP,4NME,4HWIC,IP BASE,64F/256D

Full Pack

8

WIC-1T

1- Port Serial WAN Interface Card

Full Pack

9

WIC-2T

2- Port Serial WAN Interface Card

Full Pack

10

WIC-1ENET

Single – Port Ethernet WAN Interface Card

Full Pack

11

WIC-1SHDSL-V3

One Port G.shdsl WIC with 4-wire support

Full Pack

12

NM-4E

4 – port Ethernet Network Module

Full Pack

13

NM-4T

4 – port Serial Network Module

Full Pack

14

NM-1CE1T1-PRI

1-port Chanelized E1/T1/ISDN-PRI Network Module

Full Pack

15

NM-2CE1T1-PRI

2-port Chanelized E1/T1/ISDN-PRI Network Module

Full Pack

16

NM-1FE2W-V2

I 10/100 Ethernet with 2 WAN Card Slot Network Module

Full Pack

17

NM-2FE2W-V2

2 port 10/100 Ethernet with 2 WAN Card Slot Network Module

Full Pack

18

Ws-C2960-24TT-L

Catalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image

Full Pack

19

Ws-C2960-24TC-L

Catalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP  LAN Base Image

Full Pack

20

Ws-C2960-48TT-L

Catalyst 2960 48 10/100 ports + 2 1000BT LAN Base Image

Full Pack

21

Ws-C2960-48TC-L

Catalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image

Full Pack

22

Ws-C2960G-24TC-L

Catalyst 2960 24 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image

Full Pack

23

Ws-C2960G-48TC-L

Catalyst 2960 48 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image

Full Pack

24

Ws-C3560-24TS-S

Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image

Full Pack

25

Ws-C3560G-24TS-S

Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image

Full Pack

26

Ws-C3750-24TS-S

Catalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP Standard Multilayer Image

Full Pack

27

Ws-C3750G-12S-S

Catalyst 3750 12 SFP Standard Multilayer Image

Full Pack

28

Ws-C3750G-24T-S

Catalyst 3750 24 10/100/1000T Standard Multilayer Image

Full Pack

29

Ws-C3750G-24TS-S 1U

Catalyst 3750 24 10/100/1000T + 4 SFP Std Multilayer, 1RU

Full Pack

30

Ws-C3750G-24TS-S

Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP Std Multilayer, 1.5RU

Full Pack

31

WS-G5484

1000 Base – SX Short Wavelength GBIC

Full Pack

32

WS-G5486

1000 Base LX/ Long hauk GBIC (singlernode or multimode)

Full Pack

33

WS-G5483

1000 Base –T GBIC

Full Pack

34

GLS-SX-MM

GE SFP , LC Connector SX transceiver

Full Pack

35

GLS-LH-SM

GE SFP , LC Connector LX transceiver

Full Pack

36

GLC-T

1000 Base –T SFP

Full Pack

37

PIX-515E-UR-BUN

PIX 515E-UR Bundle(Chassis, Unretricted SW,2 FE,VAC+)

Full Pack

38

PIX-525-UR-BUN

PIX 525-UR Bundle(Chassis, Unretricted SW,2 FE ports,VAC+)

Full Pack

39

PIX-1FE

PIX 10/100 Fast Ethernet int,card, RJ45

Full Pack

40

PIX-4FE-66

PIX 66-MHz four-port 10/100 Fast Ethernet int,card, RJ45

Full Pack



   
درباره ما شرایط استفاده حریم خصوصی نقشه سایت فرصت های شغلی ارتباط با ما