جست‌و‌جو

شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس

شرایط استفاده

شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس
شرایط استفاده
خدمات آنلاین

اخطار به استفاده کننده:

لطفا این قرارداد را با دقت مطالعه نمایید. خدمات و آنچه که به واسطه یا در قالب آن بوسیله شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس در دسترس شما قرار می گیرد منوط به قبول مفاد این قرارداد (“شرایط استفاده”) است. درصورت استفاده از این خدمات، شما تمام ضوابط و شرایط این قرار داد را، که حاوی، محدودیت استفاده، مسئولیت و ضمانت است قبول کرده اید.

١- تغییرات. شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس این حق را که مفاد این شرایط استفاده را بدون آگاهی قبلی تغییر دهد برای خود قائل است. شما باید این شرایط استفاده را هربار که قصد استفاده از خدمات آنلاین را دارید مجددا مطالعه کنید. ادامه استفاده از خدمات آنلاین به معنای موافقت شما با شرایط استفاده ی آن زمان است.

٢- اطلاعات شخصی و حریم خصوصی. برای آشنایی با این که شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس چگونه از اطلاعات شخصی شما، از جمله نام و آدرس، محفاظت می کند به صفحه ی “قوانین حریم خصوصی” شرکت به آدرس : http://www.prd.ir/fa/misc/privacy.htm مراجعه نمایید.

٣- سایت ها و خدمات شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس. خدمات آنلاین یا وابسته به شرکت هستند یا در وب سایت شرکت و صفحات فعال آن ارائه می شوند، برای مثال، وب سایت ها و صفحاتی که در http://www.prd.ir (مجموعا، “وب سایت های شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس”) قرار دارند. دسترسی و استفاده از وب سایت های شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس تحت مفاد شرایط استفاده که در آدرس http://www.prd.ir/fa/misc/copyright.htm آمده و همچنین شرایط و ضوابط دیگری که در خود آن سایت ها به صورت جداگانه بیان شده است مجاز می باشد.
شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس می تواند در هر زمان و به هر دلیل سطح دسترسی به سایت های شرکت، سایت های فروخته شده (به اشخاص ثالث) از طرف شرکت و نیز خدمات آنلاین را تغییر دهد، یا دسترسی به آنها را غیرممکن کند.

٤- سایت های فروخته شده و خدمات. ممکن است خدمات آنلاین سایت ها یا صفحاتی را در دسترس قرار دهند که محتویات و اطلاعات آنها توسط اشخاص ثالث ارائه می شوند. دسترسی و استفاده از اطلاعات جمع آوری شده به وسیله متصدی سایت های ذکر شده طبق شرایط استفاده بیان شده در همان سایتها مجاز می باشد. معرفی و ارائه لینک به چنین سایتهایی در سایت شرکت به معنای قبول محتویات آنها یا وجود ارتباط و یا مشارکت بین شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس و متصدی آن سایت ها نیست. هرگونه معامله بین شما و شخص ثالث در ارتباط با آن سایتها، شامل پرداخت و تحویل کالا یا خدمات و هرگونه شرایط و ضوابط و ضمانت یا مسئولیت مربوط به اینگونه معاملات، تنها بین شما و متصدی آن سایت است. شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس هیچگونه مسئولیتی در قبال تمام یا بخشی از این معاملات ندارد.

٥ – استفاده از خدمات. شما حق استفاده از خدمات آنلاین ارائه شده برای اهداف غیرقانونی، و یا هر مقصود دیگر که در این قرارداد منع شده اید را ندارید. شما در این قرار داد از امور ذیل منع شده اید: (الف) آزار یا مداخله در امور دیگران به گونه ای که برخورداری از سرویس های مشابه یا سایتهای مرتبط را برای افراد دیگر تحت تاثیر قرار دهد. (ب) انتقال ویروس و یا فایل های مضر، نفاق افکن و مخرب از طریق آپلود کردن، فرستادن و یا هر روش دیگر. (پ) ایجاد هویت غیرواقعی. (ت) دسترسی و یا تلاش برای دسترسی به حساب کاربری دیگری، کلمه ی عبور، خدمات و یا سیستم بدون اجازه ی شرکت مهندسی مثلث سرخ پارس. (ث) مداخله در امنیت، یا به هر طریقی ایجاد صدمه و آسیب به منابع سیستم، حساب کاربران، کلمه عبور، سرورها و شبکه های مرتبط با آنها یا شبکه های قابل دسترسی از طریق آنها و هر سایت مرتبط یا سایتی که به آن لینک داده شده است. (ج) هدایت هرگونه بررسی آماری، اعتراض، شرکت هرمی، هرزنامه، فرستادن اسپم (نامه های نا مرتبط) یا هر پیغام تکثیرشونده یا غیر داوطلبانه (تجاری یا غیرتجاری). (چ) تهدید، بدنام کردن، سوء استفاده، آزار و اذیت، مزاحمت یا به هر طریقی عدول از حقوق قانونی (از جمله قوانین حریم خصوصی و تبلیغات) و … . (ه) انتشار، فرستادن، آپلود کردن یا توزیع هرگونه مطالب و اطلاعات افتراآمیز، موهن، مغایر با قوانین و القاب ناروا. (خ) آپلود یا به هرطریقی ایجاد دسترسی به فایلهایی که حاوی عکس، تصاویر، نرم افزارها یا هر مطلب دیگری که تحت حمایت قوانین مالکیت: شامل کپی رایت، علائم تجاری، قوانین حریم خصوصی و تبلیغات است، مگر مطالبی که مالک آن هستید و یا مدارکی مبنی بر اجازه مالک برای انتشار آن را در دست دارید. (د) تبلیغات یا ارائه هرنوع کالا و خدمات برای خرید و فروش و یا هر مقصود دیگر. (ذ) عدول از قوانین و آیین نامه های مربوط.   
درباره ما شرایط استفاده حریم خصوصی نقشه سایت فرصت های شغلی ارتباط با ما